Sosnowiec

Profrost – kompleksowe wyposażenie Twojego sklepu – Sosnowiec

Naszym klientom dostarczamy profesjonalne wyposażenie sklepu, niezależnie od posiadanej powierzchni. Powierzając nam wyposażenie dla sklepów, możesz mieć pewność nieszablonowego rozwiązania, które spodoba się nie tylko Tobie, ale i przede wszystkim Twoim klientom.

Projektujemy, wyposażamy i aranżujemy na terenie miasta Sosnowiec i okolic. Z chęcią dostarczymy dla Ciebie m.in.:

  • Wyposażenie dla sklepu spożywczego
  • Wyposażenie dla sklepu odzieżowego
  • Wyposażenie dla sklepu budowlanego
  • Wyposażenie dla sklepu obuwniczego
  • Wyposażenie dla sklepu mięsnego
  • Wyposażenie dla delikatesów
  • Wyposażenie dla cukierni
  • Wyposażenie dla piekarni
  • Wyposażenie dla Drogerii
  • Wyposażenie dla sklepu z bielizną

W naszym portfolio znajdziesz wiele projektów, realizowanych zarówno dla małych sklepów jak i wielkich powierzchni, których wyposażenie nie jest dla nas wyzwaniem!

Jeśli szukasz najwyższej klasy urządzeń, świetnej jakości sprzętu czy ciekawych rozwiązań, dobrze trafiłeś! Naszym klientom oferujemy m.in. regały sklepowe czy regały magazynowe. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzą się jako wyposażenie magazynów, w tym także wyposażenie magazynów gastronomicznych. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie przechowywanie produktów spożywczych. Zdajemy sobie również sprawę, jak trudne jest znalezienie sprzętu o odpowiednich parametrach samodzielnie. Z nami wyposażenie magazynu naprawdę będzie proste!

Aranżacja i wyposażenie Twojego sklepu w jednym miejscu

Otwarcie nowego sklepu, niezależnie od branży, w jakiej masz zamiar działać, to spore wyzwanie. Już samo znalezienie dogodnej lokalizacji nie jest często proste. Do tego dochodzi odpowiednie wyposażenie, zgodne z przepisami obowiązującymi w danej branży. Pozwól sobie uprościć start w biznesie i skorzystaj z naszych usług. W ofercie firmy Profrost znajdziesz nie tylko aranżacje, ale i kompleksowe wyposażenie sklepów na terenie miasta Sosnowiec i okolic. Lady chłodnicze do sklepu, które zadowolą nawet najbardziej wymagających? Żaden problem! Wśród oferowanego przez nas wyposażenia znajdziesz lady do sklepu w różnych rozmiarach i wariantach. Nasze lady sklepowe to gwarancja jakości. Co więcej, nowoczesne lady chłodnicze do sklepu pomogą Ci nie tylko odpowiednio przechować produkty, ale i świetnie wkomponują się w całą aranżację. Koniec z ladami „psującymi” urok danego wnętrza!

Jeśli wyposażenie Twojego sklepu to dla Ciebie bardzo ważny etap, koniecznie poznaj także oferowane przez nas inne meble sklepowe. Meble do sklepu spożywczego czy meble do sklepu odzieżowego – wszystko to dobrane tak, by z pozostałymi elementami wyposażenia tworzyć spójną całość. Co więcej, możemy Ci także zaoferować meble sklepowe na wymiar. Opcja ta doskonale sprawdzi się w przypadku małych powierzchni sklepowych, gdzie liczy się dosłownie każdy centymetr.

Powierz etap aranżacji i wyposażania sklepu profesjonalistom. Pozwól sobie na spójne, modne i przede wszystkim zaaranżowane zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów miejsce. Wybieraj spośród dostępnego wyposażenia i przekonaj się, że jakość ma znaczenie niezależnie od branży, w której działasz!