Kalisz

Nowoczesne i ergonomiczne wyposażenie sklepu

Jeśli działasz na terenie Kalisza i zamierzasz otworzyć placówkę handlową albo planujesz remont już istniejącego lokalu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Produkujemy i montujemy wysokiej jakości wyposażenie dla sklepów, które obejmuje lady czy regały sklepowe. Kompleksowo zadbamy o Twoje potrzeby, realizując inwestycję od A do Z, począwszy od projektu poprzez transport mebli do sklepu aż po ich ustawienie we wskazanych miejscach i obsługą posprzedażną.

Dysponujemy szerokim asortymentem, gdyż w naszej ofercie znajduje się:

  • wyposażenie dla sklepu spożywczego,
  • wyposażenie dla sklepu odzieżowego,
  • wyposażenie dla sklepu budowlanego,
  • wyposażenie dla sklepu obuwniczego,
  • wyposażenie dla sklepu mięsnego,
  • wyposażenie dla sklepu z bielizną,
  • wyposażenie dla drogerii,
  • wyposażenie magazynów gastronomicznych.

Możesz nabyć u nas również regały chłodnicze, stanowiące wyposażenie dla delikatesów, wyposażenie dla cukierni czy wyposażenie dla piekarni. Specjalizujemy się także w produkcji mebli przeznaczonych dla branży przemysłowej czy logistycznej, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyposażenie magazynów.

Wybierz trwałe i funkcjonalne lady chłodnicze Profrost

Decydując się na nasze lady sklepowe, zyskasz wyposażenie, które posłuży Ci wiele lat. Dzięki temu, że wykonano je z wysokiej jakości materiałów, są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, bez względu na to, jak intensywnie będą eksploatowane. Sprawia to, że nie musisz obawiać się, iż trzeba je będzie często wymieniać. Są one również łatwe do utrzymania w czystości, a więc będą zawsze wyglądały tak, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających Twój lokal.

Jeśli wybierzesz nasze lady do sklepu, staną się one jednym z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Za ich pomocą zachęcisz klientów do zakupów w Twojej placówce i stworzysz w niej wyjątkowy klimat. Lady chłodnicze do sklepu Profrost to idealny wybór do każdego supermarketu, cukierni czy piekarni. Dzięki nim atrakcyjnie wyeksponujesz pieczywo czy ciasta, a jednocześnie zadbasz o to, że zachowają one świeżość na dłużej.

Chcesz, aby meble sklepowe ułatwiały zakupy klientom? Wybierz asortyment Profrost!

W naszej ofercie znajdują się meble sklepowe na wymiar. Produkujemy je na indywidualne zamówienie, dbając o to, aby były one zgodne z przekazem marketingowym Twojej firmy i promocją marki. Jeśli działasz na terenie Kalisza bądź okolicznych miejscowości, zapewniamy szybki transport mebli pod wskazany adres i ich montaż. Kładziemy szczególny nacisk na to, aby meble do sklepu spożywczego czy budowlanego były rozmieszczone w sposób ułatwiający klientom sięganie po produkty i poruszanie się po placówce, co zachęca ich do ponownych odwiedzin.

Dysponujemy szerokim asortymentem, gdyż wytwarzamy między innymi meble do sklepu odzieżowego, mięsnego czy monopolowego, a także piekarni, cukierni, supermarketu lub hurtowni. Jeśli podejmiesz z nami współpracę, ściśle odpowiemy na wszelkie Twoje wymagania i wdrożymy Twoją wizję, nawet wówczas, gdy wydaje się bardzo skomplikowana. Wybierz Profrost i ciesz się oryginalnymi oraz funkcjonalnymi meblami sklepowymi na miarę potrzeb każdego Twojego klienta.