Kielce

Dzięki nam otrzymasz trwałe i funkcjonalne wyposażenie sklepu

Wyposażenie dla sklepów ma duże znaczenie, jeśli chodzi o komfort obsługi Klientów. Jego rozmieszczenie często decyduje o wyborach zakupowych, a odpowiednia kolorystyka czy wygląd półek zachęcają do ponownego skorzystania z oferty.

Odpowiadając na wyzwania z tym związane, dostarczamy nowoczesne wyposażenie dla sklepu spożywczego czy wyposażenie dla sklepu mięsnego, które uwzględnia zasady:

 • shopfitingu – chodzi o optyczne powiększenie powierzchni, co sprawia, że Klienci chętnie odwiedzają małe placówki, czując się w nich swobodnie,
 • mechandisingu – zapewniamy atrakcyjne pod kątem wizualnym meble sklepowe oraz lady do sklepu, które przyciągają uwagę i zachęcają do dokonywania zakupów.

Nasze usługi, które realizujemy w Kielcach i okolicznych miejscowościach, cechuje kompleksowość. Wytwarzamy i montujemy między innymi:

 • wyposażenie dla sklepu budowlanego,
 • wyposażenie dla sklepu obuwniczego,
 • wyposażenie dla sklepu odzieżowego,
 • wyposażenie dla cukierni,
 • wyposażenie dla drogerii,
 • wyposażenie magazynów.

W każdym przypadku indywidualnie dobieramy rozwiązania, aby dopasować je do potrzeb odbiorców czy dostępnej powierzchni. Dlatego zupełnie inaczej będzie wyglądało wyposażenie dla delikatesów niż wyposażenie dla piekarni. Można nam zlecić realizację usługi od A do Z, nie martwiąc się o zaplanowanie przestrzeni, dowóz oraz montaż elementów. Działamy również na podstawie projektów dostarczonych przez odbiorców.

Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, co zapewnia, że wyposażenie dla sklepu z bielizną albo wyposażenie magazynów gastronomicznych będzie gotowe na czas. Pozwoli to na sprawną realizację dalszych etapów związanych z uruchomieniem placówki.

Nasza oferta to także nowoczesne meble i regały sklepowe na wymiar

Zamierzasz otworzyć sklep czy piekarnię, ale martwisz się o to, jakie wyposażenie wybrać? Chcesz unowocześnić wnętrze swojej drogerii? Nic prostszego – skorzystaj z naszych usług, a my zajmiemy się projektem i montażem.

W naszej ofercie znajdziesz meble sklepowe na wymiar, które dopasujemy do Twoich potrzeb. Wykonamy meble do sklepu spożywczego czy piekarni, które są:

 • trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz obciążenia, co gwarantuje długoletnią eksploatację bez potrzeby wymiany,
 • funkcjonalne, pozwalające na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni – nasze regały sklepowe zapewniają łatwe układanie artykułów na półkach oraz wygodny dostęp do produktów,
 • atrakcyjne pod kątem wzornictwa, co stanowi skuteczną zachętę dla Klientów do dokonywania zakupów,
 • dopasowane do logo czy kolorystyki marki, a także jej strategii i potrzeb grup docelowych, co pozwala zachować spójność z poszczególnymi elementami identyfikacji wizualnej,
 • dostosowane do warunków lokalowych, w tym w odniesieniu do powierzchni.

Meble do sklepu odzieżowego czy regały chłodnicze produkujemy z najwyższej jakości surowców. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz wyroby na lata, które pozwolą Ci skutecznie realizować cele biznesowe w perspektywie długofalowej.

Interesują Cię nowoczesne lady do sklepu? Wybierz Profrost

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla placówek handlowych i magazynowych, dlatego oferujemy również lady chłodnicze do sklepu. Dzięki nim zachowasz świeżość produktów, których przechowywanie wymaga niskiej temperatury. Dotyczy to na przykład ciast, mrożonek czy lodów.

Nasze lady chłodnicze sprawdzą się w:

 • supermarketach i dyskontach,
 • piekarniach oraz cukierniach,
 • magazynach składujących towary szybko psujące się.

Wybierając produkowane przez nas lady sklepowe, otrzymasz funkcjonalne meble, które zapewniają łatwy dostęp do wszystkich przechowywanych artykułów. Równocześnie pozwalają na atrakcyjną ekspozycję wyrobów, co jest efektywną zachętą dla Klientów do dokonywania zakupów.

Jeśli mieszkasz na terenie Kielc i pobliskich miejscowości, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Współpraca z nami to gwarancja wysokiej jakości usług, rzetelności oraz terminowości.