Gliwice

Estetyczne i funkcjonalne wyposażenie dla sklepów – Gliwice i okolice

W procesie zakupowym decyzje podejmowane są nieraz bardzo szybko. Dlatego aby przekonać do siebie klienta, musisz go pozytywnie zaskoczyć. Postaw zatem na wygodne i estetyczne wyposażenie sklepu, które sprawi, że klienci będą Cię tłumnie odwiedzać.

W naszym port folio możesz zobaczyć realizacje, które wykonywaliśmy do tej pory. A znajduje się w nim:

 • wyposażenie dla sklepu spożywczego
 • wyposażenie dla sklepu odzieżowego
 • wyposażenie dla sklepu budowlanego
 • wyposażenie dla sklepu obuwniczego
 • wyposażenie dla sklepu mięsnego
 • wyposażenie dla delikatesów
 • wyposażenie dla cukierni
 • wyposażenie dla piekarni
 • wyposażenie dla drogerii
 • wyposażenie dla sklepu z bielizną
 • wyposażenie magazynów
 • wyposażenie magazynów gastronomicznych

Każda z tych realizacji to efekt owocnej współpracy pomiędzy naszymi wykonawcami a właścicielami sklepów. Słuchamy i rozumiemy Twoje potrzeby, a następnie przekładamy je na efekt końcowy w postaci dobrze wyposażonego sklepu, który dodatkowo jest niezwykle estetyczną przestrzenią.

Stawiamy na funkcjonalność. Ważne jest dla nas, aby sklep był wygodny nie tylko dla pracowników, ale przede wszystkim dla klientów. Bo to ich zadowolenie sprawi, że będą do Ciebie chętnie wracać. A będą to robić, gdy będą mogli szybko znaleźć produkt, którego potrzebują, a do tego będą mogli wygodnie się przemieszczać pomiędzy sklepowymi regałami.

Wykonujemy także na zamówienie pojemne regały sklepowe, które umożliwiają wystawienie dużej ilości towaru, a także regały chłodnicze, w których przechowasz nie tylko nabiał czy produkty mięsne, ale także schłodzone napoje (idealna na upalne, letnie dni). A to wszystko w wyjątkowej oprawie.

Proste i wygodne lady sklepowe

Współpracujemy ze sklepami z różnych branż, ale to co łączy każdy z nich to konieczność posiadania lady. W naszej ofercie znajdują się wygodne lady chłodnicze, w których przechowasz mięso, wędliny czy nabiał, co pozwoli zachować im świeżość. Jednocześnie pozwolą na odpowiednią ekspozycję towaru, co zachęci klientów do kolejnych zakupów.

Lady chłodnicze do sklepu zamówisz u nas w dowolnym wymiarze. Jeśli nie wiesz jaki rozmiar lady jest Ci potrzebny, doradzimy.

Poza tym oferujemy proste lady do sklepu, które pozwolą na wygodne wykładanie towaru przez klientów przy kasie. Mogą stanowić także dodatkową przestrzeń do ekspozycji promocyjnego towaru.

Zaprojektuj własne meble sklepowe!

Doskonale wiemy, że chcesz się wyróżnić. Dlatego zrobimy dla Ciebie meble, które sam zaprojektujesz. Jeśli nie wiesz jak, pomożemy Ci w tym! Dzięki temu Twój sklep będzie wyróżniał się spośród innych i stanowił znak rozpoznawczy Twojej marki.

Wykonujemy również meble sklepowe na wymiar. Jest to niezwykle istotne szczególnie w lokalach o nietypowym rozkładzie pomieszczeń lub niewielkich wymiarach. Gdy przestrzeń jest na wagę złota meble robione na wymiar pozwolą Ci zachować w niewielkiej przestrzeni ład i umożliwią klientom swobodne zakupy.

Zaprojektujemy i wykonamy meble do sklepu spożywczego, a także meble do sklepu odzieżowego. Bo każda z branż ma swoje własne, specyficzne potrzeby, które należy uwzględnić projektując sklep i wyposażając go w meble sklepowe.

Chcesz się dowiedzieć jak się wyróżnić w Gliwicach? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą. Zrobimy niezbędne pomiary, wykonamy projekt 3D, a następnie zrealizujemy Twoje zamówienie i dokonamy montażu. Ty zaś będziesz mógł cieszyć się efektem końcowym i zadowoleniem klientów z wygodnych zakupów u Ciebie.