Dąbrowa Górnicza

Kompleksowe wyposażenie sklepu – Sosnowiec i okolice

Wyposażenie sklepu powinno być dobrane do rodzaju sprzedawanych produktów. Inne elementy są potrzebne w sklepie spożywczym, a zupełnie inne w odzieżowym. Dobór regałów, półek, czy specjalistycznego sprzętu zależy również od wielkości i rodzaju lokalu, czy budżetu. Warto przy tym pamiętać, że zakup wyposażenia dla sklepu powinien być inwestycją na lata. Dlatego należy wybierać trwałe i uniwersalne rozwiązania, które można z łatwością dostosować do zmieniających się potrzeb.

Wyposażenie dobrane do branży

Profrost to grupa ekspertów oferujących usługi w zakresie projektowania i wyposażania sklepów z różnych branż w Sosnowcu i okolicznych miejscowościach. Podczas pracy nad nowym projektem bierzemy pod uwagę przede wszystkim rodzaj sprzedawanych produktów. Tworzymy przestrzenie, które ułatwiają pracę, a także są wygodne dla klientów. Doskonale wiemy, że odpowiednie wyeksponowanie towaru może mieć ogromne znaczenie dla właścicieli sklepów. Pozwala bowiem zaprezentować asortyment, jednocześnie zachęcając do zakupów.

Działamy kompleksowo, dlatego staramy się obsługiwać sklepy z bardzo różnych branż. W naszej ofercie dostępne jest:

  • wyposażenie dla sklepu spożywczego (np. specjalistyczne regały chłodnicze odpowiadające za bezpieczne przechowywanie produktów),
  • wyposażenie dla sklepu odzieżowego (estetyczne i wygodne regały na ubrania),
  • wyposażenie dla sklepu budowlanego, w tym także wyposażenie magazynów,
  • wyposażenie dla sklepu obuwniczego,
  • wyposażenie dla sklepu mięsnego, delikatesów,
  • wyposażenie dla cukierni, piekarni,
  • wyposażenie dla drogerii
  • wyposażenie dla sklepu z bielizną.

Meble sklepowe na wymiar

Aby maksymalnie dopasować wyposażenie do konkretnej przestrzeni, oferujemy meble sklepowe na wymiar (np. dopasowane meble do sklepu spożywczego lub meble do sklepu odzieżowego). Wykonujemy z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Są to specjalne lady sklepowe i regały łączące funkcjonalność z eleganckim designem. Doskonale wiemy, że ludzie zwracają bardzo dużą uwagę na wnętrza sklepów. Dlatego wszystkie regały sklepowe są wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Zanim powstanie konkretna zabudowa rozmawiamy z klientem, aby poznać potrzeby i oczekiwania. Konieczne jest także poznanie przestrzeni, a także wykonanie pomiarów. Dopiero wtedy możemy rozpocząć pracę. W każdym przypadku stosujemy rozwiązania ułatwiające pracę w danej branży.

Specjalistyczne wyposażenie sklepów – Sosnowiec

Wieloletnie doświadczenie oraz praca nad różnorodnymi projektami sprawiają, że możemy zaoferować również specjalistyczne wyposażenie sklepów. Dotyczy to szczególnie branży spożywczej, w której żywność, wyroby cukiernicze, czy pieczywo, musi być przechowywane w odpowiednich warunkach. Aby nasi klienci mogli spełnić wszystkie normy narzucone przez Sanepid, projektujemy i wykonujemy wysokiej klasy lady chłodnicze do sklepu, a także specjalistyczne wyposażenie magazynów gastronomicznych.

Otwierasz sklep w Sosnowcu? A może chcesz, aby Twój lokal nabrał nowoczesnego wyglądu? Niezależnie od tego, czy budujesz swoją markę od podstaw, czy działasz na rynku już wiele lat, z nami masz szansę odmienić oblicze swojego biznesu. Zadbaj o wizerunek własnego sklepu, inwestując w profesjonalne wyposażenie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.