Rybnik

Kompleksowe wyposażenie sklepu i magazynu – Rybnik

Naszym klientom dostarczamy profesjonalne wyposażenie dla sklepów oraz wyposażenie magazynów niezależnie od posiadanej powierzchni — dużej czy małej. Oferujemy wiele różnego rodzaju rozwiązań, w tym meble sklepowe na wymiar.

Zaprojektujemy, wyposażymy i zaaranżujemy Twoją przestrzeń na terenie miasta Rybnik oraz okolic. Nasza oferta obejmuje:

 • wyposażenie dla sklepu spożywczego,
 • wyposażenie dla sklepu odzieżowego,
 • wyposażenie dla sklepu budowlanego,
 • wyposażenie dla sklepu obuwniczego,
 • wyposażenie dla sklepu mięsnego,
 • wyposażenie dla delikatesów,
 • wyposażenie dla cukierni,
 • wyposażenie dla piekarni,
 • wyposażenie dla drogerii,
 • wyposażenie dla sklepu z bielizną,
 • wyposażenie magazynów gastronomicznych.

Meble sklepowe Profrost — najlepsza jakość dla Twojego biznesu

Jeśli szukasz najwyższej klasy urządzeń, świetnej jakości sprzętu czy indywidualnych rozwiązań, dobrze trafiłeś! Naszym klientom oferujemy m.in. regały sklepowe, regały chłodnicze czy regały magazynowe. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzą się jako wyposażenie magazynów, w tym także wyposażenie magazynów gastronomicznych. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie przechowywanie produktów spożywczych, dlatego w naszej ofercie znalazły się także lady chłodnicze do sklepu czy inne lady sklepowe na indywidualne zamówienie.

Meble do sklepu — wszystko w jednym miejscu

Niezależnie od tego, czy interesują Cię meble do sklepu spożywczego, meble do sklepu odzieżowego, lady do sklepu garmażeryjnego czy innego rodzaju działalności, u nas znajdziesz wiele różnego rodzaju produktów i rozwiązań w jednym miejscu.

W ofercie firmy Profrost znajdziesz nie tylko aranżacje, ale i kompleksowe wyposażenie sklepów na terenie miasta Rybnik i okolic. Lady chłodnicze, które zadowolą nawet najbardziej wymagających? Żaden problem! Wśród oferowanego przez nas wyposażenia znajdziesz lady do sklepu w różnych rozmiarach i wariantach. Nasze lady sklepowe to gwarancja jakości. Co więcej, nowoczesne lady chłodnicze do sklepu pomogą Ci nie tylko odpowiednio przechować produkty, ale i świetnie wkomponują się w całą aranżację. Każdy element pasuje do siebie, by z pozostałymi elementami wyposażenia tworzyć spójną całość. Co więcej, możemy Ci także zaoferować meble sklepowe na wymiar. Opcja ta doskonale sprawdzi się w przypadku małych powierzchni sklepowych, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni.

Wyposażenie magazynu — przechowywanie na najwyższym poziomie

Ergonomicznie wyposażone zaplecze czy magazyn jest równie istotnym elementem w prowadzeniu biznesu co dobrze zaaranżowany sklep. Zdaj się na nasze doświadczenie – zamów elementy wyposażenia dostępne w naszej ofercie, a przekonasz się, jak łatwo pracuje się w optymalnie zaprojektowanym i urządzonym miejscu.

Profrost — zaufaj specjalistom w wyposażaniu sklepów oraz magazynów

Zaufaj Profrostowi — powierz nam etap aranżacji i wyposażania sklepu oraz magazynu. Pozwól sobie na spójne, ergonomiczne, dopasowane do potrzeb klientów miejsce, w którym każdy będzie się dobrze czuł. Wybieraj spośród dostępnego wyposażenia i przekonaj się, że jakość wyposażenia ma znaczenie niezależnie od branży, w której działasz! Skontaktuj się z nami — serdecznie zapraszamy!