Zabrze

Wyposażenie wnętrz sklepów, meble sklepowe – Zabrze

Są sklepy, do których wchodzi się chętnie, inne natomiast nie wyglądają zachęcająco, a klienci je omijają. Z czego to wynika? Kluczem jest nie tylko asortyment, jaki mogą zaproponować poszczególne firmy, ale także wyposażenie i cała aranżacja wnętrza. Regały sklepowe, oświetlenie, kolorystyka – to wszystko ma duży wpływ na to, jak postrzega się przestrzeń. Profesjonalnie zaprojektowany wystrój sprzyja budowaniu wizerunku, umacnia markę i wywołuje pozytywne emocje. Dobrze dobrane wyposażenie to możliwość osiągnięcie większych dochodów. Wyposażenie dla sklepów można zaplanować we własnym zakresie lub skontaktować się z nami. Mamy wieloletnie doświadczenie, a swoje usługi świadczymy m.in. w Zabrzu.

Wyposażenie dla sklepów

W zależności od tego, w jakiej branży działa sklep i jakiego typu produkty sprzedaje, jego wyposażenie może być inne. Trudno oczekiwać, że wyposażenie dla sklepu spożywczego, czy mięsnego będzie podobne jak wyposażenie dla sklepu odzieżowego bądź obuwniczego. 

Jesteśmy producentem cieszącym się zaufaniem wśród właścicieli obiektów handlowych z całej Polski. Przygotowaliśmy różnorodny asortyment, aby każdy mógł znaleźć to, co w jego przypadku sprawdzi się najlepiej. Proponujemy:

Wyposażenie dla sklepu budowlanego

– Wyposażenie dla delikatesów

– Wyposażenie dla cukierni

– Wyposażenie dla piekarni

– Wyposażenie dla drogerii

– Wyposażenie dla sklepu z bielizną i wiele innych.

Można u nas kupić także wyposażenie magazynów, w tym magazynów gastronomicznych oraz wysokiej klasy regały chłodnicze.

Lady sklepowe od producenta

Istotnym elementem naszej oferty są lady do sklepu. One także będą się różnić w zależności od branży i oczekiwań właściciela sklepu. Mogą mieć różne wymiary i kolory, co sprawi, że dobrze skomponują się z pozostałymi elementami wyposażenia. Wszystkie lady sklepowe mają ergonomiczną wysokość, co wypłynie na wygodę użytkowania.

Kiedy w grę wchodzą meble do sklepu spożywczego, to przydadzą się lady chłodnicze. Zapewnią optymalną temperaturę wszystkim przechowywanym w nich produktom. Ponadto lady chłodnicze do sklepu pozwolą wyeksponować żywność tak, by wyglądała apetycznie i zachęcała do spożycia.

Meble sklepowe na wymiar – zadbaj o ergonomię i niebanalną prezencję

Stawiając na dopasowane do pomieszczenia i potrzeb meble sklepowe, zwiększy się nie tylko wygodę pracy. Przemyślana aranżacja to też wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Będą mogli łatwiej znaleźć interesujące ich produkty i łatwiejsze będzie poruszanie między sklepowymi alejkami. Najlepszym rozwiązaniem są meble sklepowe na wymiar. Pozwolą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, w tym wnęki i trudniejsze do aranżacji zakamarki.

Przedsiębiorców, którzy decydują się na tę opcję, zachęcamy do kontaktu z nami. Zaprojektujemy i wyprodukujemy meble do sklepu odzieżowego, spożywczego, budowlanego. Wykonujemy dokładne pomiary przestrzeni handlowej, a następnie robimy projekt w programie graficznym, co pozwoli zweryfikować, jak sklep będzie finalnie wyglądał. Można wtedy zweryfikować, czy warto byłoby coś jeszcze zmienić.