Bytom

Profrost – profesjonalne wyposażenie dla sklepów w Bytomiu i okolicach

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i aranżacją przestrzeni sklepowych. Dbamy o każdy detal: od ogólnego projektu przestrzeni do wyboru odpowiednich punktów świetlnych. W procesie zakupowym wszystko ma znaczenie. Dlatego chcemy Ci zaoferować również odpowiednie wyposażenie sklepu. Współpracujemy ze sklepami z różnych branż. Doskonale zatem zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb. Bytom ma coraz więcej punktów sprzedażowych. Dlatego jeśli chcesz się spośród nich wyróżnić i przyciągnąć klientów właśnie do Ciebie, powierz nam aranżację swojego lokalu.

U nas możesz zamówić:

  • wyposażenie dla sklepu spożywczego;
  • wyposażenie dla sklepu odzieżowego;
  • wyposażenie dla sklepu budowlanego;
  • wyposażenie dla sklepu obuwniczego;
  • wyposażenie dla sklepu mięsnego;
  • wyposażenie dla delikatesów;
  • wyposażenie dla cukierni;
  • wyposażenie dla piekarni;
  • wyposażenie dla Drogerii;
  • wyposażenie dla sklepu z bielizną.

Zamówisz u nas pojemne regały sklepowe, które pozwolą pomieścić dużą ilość towarów, dzięki czemu Twoi klienci będą mieli większe możliwości wyboru, a także regały chłodnicze, dzięki którym produkty spożywcze (jak nabiał, mięso, mrożonki czy sery) będą mogły zachować świeżość.

Wszystkie nasze produkty spełniają surowe wymagania sanitarno-epidemiologiczne, a do tego mogą być wykonane na Twoje specjalne zamówienie.

Współpracujemy także z większymi firmami i oferujemy wyposażenie magazynów (regały, półki) – także wyposażenie magazynów gastronomicznych.

Profesjonalne lady sklepowe – na wymiar i gotowe

Współpracując ze sklepami z wielu branż bardzo często wykonujemy lady do sklepu. W zależności od branży dostosowujemy ich design tak, by pasował do wizerunku marki. To szczególnie istotne w branży odzieżowej, która ma określone grupy docelowe.

Ale wykonujemy również lady chłodnicze do sklepu spożywczego. Bo to niezwykle istotny element nie tylko ze względów funkcjonalnych, ale przede wszystkim taki, którego wymagają przepisy sanitarne. Lady chłodnicze również mogą być dopasowane wyglądem do pozostałej części sklepu. Każdy nasz projekt realizujemy tak, by był on spójny z całą Twoją marką, a jeśli posiadasz więcej lokali w Bytomiu, by każdy z nich był taki sam.

Meble sklepowe na wymiar

Doskonale wiemy, jak ważne jest wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni – szczególnie wtedy, gdy lokal nie jest zbyt duży. Dlatego na Twoje zamówienie wykonamy meble sklepowe w niestandardowych wymiarach. Dzięki temu nie tylko maksymalnie wykorzystasz przestrzeń i zmieścić więcej towaru, ale zapewnisz też bardziej przyjazny układ dla klientów.

Wśród naszych dotychczasowych realizacji znalazły się zarówno meble do sklepu spożywczego, jak regały, jak i meble do sklepu odzieżowego (m.in. zamykane szafki). Współpracujemy ze sklepami z każdej branży. Aby przekazać Ci najlepszy produkt przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy pomiarów, wykonujemy projekt, przekazujemy Ci do akceptacji, a następnie go realizujemy i montujemy. Niczym nie musisz się martwić.

Jeśli chcesz poznać lepiej naszą ofertę, skontaktuj się z nami.