Lady cukiernicze

Wielofunkcyjne lady sprzedażowe – podstawowe wyposażenie sklepu

Lady to niezwykle ważny element wyposażenia sklepu. Spełniają kilka funkcji, dlatego podczas urządzania przestrzeni należy pamiętać o nich i o tym, w jaki sposób będą wykorzystywane. Występuje ich kilka rodzajów, ponieważ w zależności od potrzeb mogą być ladami grzewczymi, chłodniczymi czy też neutralnymi.

W naszej ofercie posiadamy lady do każdego rodzaju sklepów. U nas wyposażysz piekarnie, cukiernie, sklep mięsny, a także warzywniak. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają niezwykle rygorystyczne wymogi sanitarne. Dzięki temu masz pewność, że każdy produkt umieszczony w ladzie zachowa świeżość i smak.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • lady na ciasto juka
  • lady na ciasto igloo
  • lady cukiernicze cebea
  • lady cukiernicze rapa
  • lady es system k

„Zapraszam do lady” – lady cukiernicze, lady na mięso, lady na ciasta od znanych marek

Oferujemy lady sprzedażowe, np. lady cebea które pozwolą klientom na wygodne zakupy. Odpowiednio zaaranżowane umożliwią też odpowiednie wyeksponowanie towaru. Lady na mięso muszą być nie tylko funkcjonalne dla sprzedającego, ale też muszą umożliwiać dokładne wyeksponowanie towaru. Do tego powinny to być chłodnicze lady. Stoisko mięsne jednak może być też wyjątkowo estetyczne, jeżeli wybierzesz np. lady rapa, które możesz dopasować do wystroju sklepu. A jeśli prowadzisz piekarnię czy cukiernię to poznaj lady cukiernicze igloo oraz lady cukiernicze juka, które posiadają przepiękny design, a do tego są niezwykle praktyczne w codziennym użyciu.