Warszawa

Projektowanie, aranżacja oraz wyposażenie sklepu – Warszawa i okolice

Profrost Group oferuje profesjonalne wyposażenie dla sklepów działających w różnych branżach. Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Obsługujemy właścicieli małych punktów sprzedaży oraz sklepów wielkopowierzchniowych na terenie Warszawy i okolic. Kompleksowa wiedza, doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi dostawcami sprawia, że możemy zagwarantować najwyższe standardy obsługi. Jeśli prowadzisz biznes na terenie Warszawy i potrzebne Ci wysokiej klasy meble sklepowe, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Oferujemy duży asortyment o zróżnicowanej stylistyce. Jeżeli nie lubisz szablonowych rozwiązań, to możesz zamówić u nas meble sklepowe na wymiar.

Nasza firma obsługuje przedsiębiorców działających w różnych branżach. Oferujemy m.in.

 • Wyposażenie dla sklepu spożywczego
 • Wyposażenie dla sklepu mięsnego
 • Wyposażenie dla delikatesów
 • Wyposażenie dla cukierni
 • Wyposażenie dla piekarni
 • Wyposażenie dla drogerii
 • Wyposażenie dla sklepu odzieżowego
 • Wyposażenie dla sklepu budowlanego
 • Wyposażenie dla sklepu obuwniczego
 • Wyposażenie dla sklepu z bielizną
 • Wyposażenie magazynów gastronomicznych

Niezależnie od kategorii proponujemy duży wybór elementów niezbędnych do funkcjonalnej i estetycznej aranżacji sklepu.

Trwałe i estetyczne elementy wyposażenia sklepów

Projektując wyposażenie magazynów oraz sklepów, bierzemy pod uwagę przede wszystkim rodzaj oferowanego asortymentu oraz wielkość pomieszczenia. Priorytetem podczas tworzenia aranżacji jest dla nas komfort pracy osób zatrudnionych w sklepie oraz wygoda klientów. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednia ekspozycja towarów może mieć niebagatelny wpływ na poziom sprzedaży. Odpowiednio rozmieszczając regały sklepowe i lady do sklepu możemy zwrócić uwagę klientów na określoną część asortymentu.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń jest kluczowa nie tylko w przemyśle spożywczym. Dlatego w naszej ofercie dostępne są również meble do sklepu odzieżowego czy budowlanego. W asortymencie mamy również regały chłodnicze oraz lady chłodnicze. Te elementy wyposażenia odpowiadają nie tylko za prezentację produktów, ale także zapewniają im optymalną temperaturę.

Gdzie można obejrzeć projektowane przez nas aranżacje? Współpracujemy przede wszystkim z klientami z Warszawy i okolic. W naszym portfolio znajduje się wiele realizacji obejmujących nie tylko regały i lady chłodnicze do sklepu, ale także kompleksowe wyposażenie wielu innych punktów handlowych.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Profrost Group. Wybierzemy dla Ciebie najlepsze lady sklepowe oraz meble do sklepu spożywczego, odzieżowego, budowlanego, a także magazynów i lokali gastronomicznych.