Sosnowiec

Profrost – wyposażenie sklepu na miarę Twoich oczekiwań

Jesteśmy firmą, która realizuje profesjonalne usługi z zakresu aranżacji sklepów na terenie Sosnowca i okolicznych miejscowości. Mamy spore doświadczenie w tym względzie, dlatego każde zlecenie wykonujemy z dbałością o wszelkie detale, ściśle kierując się wskazówkami i potrzebami naszych Klientów. Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że otrzymasz pełne wsparcie na wszystkich etapach wyposażania placówki handlowej czy gastronomicznej, począwszy od doradztwa, poprzez fachowy montaż i ustawienie regałów, aż po obsługę posprzedażną i reklamacyjną.

Wyposażenie dla delikatesów czy dyskontów, jakie znajduje się w ofercie Profrost, wyróżnia się tym, że jest projektowane na indywidualne zamówienie. Dbamy o to, aby było ono nie tylko estetyczne, przyciągające uwagę Klientów, ale również optymalnie rozmieszczone na terenie danej placówki, dzięki czemu będzie można łatwo się poruszać w jej obrębie.

Odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby rynku, dlatego oferujemy wyposażenie dla sklepów bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz. W naszym asortymencie znajdziesz:

  • wyposażenie dla sklepu spożywczego,
  • wyposażenie dla sklepu odzieżowego,
  • wyposażenie dla sklepu budowlanego,
  • wyposażenie dla sklepu obuwniczego,
  • wyposażenie dla sklepu mięsnego,
  • wyposażenie dla sklepu z bielizną,
  • wyposażenie dla drogerii.

Nasza działalność obejmuje też funkcjonalne i atrakcyjne pod kątem wizualnym wyposażenie dla cukierni, a także wyposażenie dla piekarni. Współpracujemy nie tylko z branżą spożywczą, ale również logistyczną, projektując wyposażenie magazynów, w tym wyposażenie magazynów gastronomicznych.

Oferujemy regały sklepowe czy regały chłodnicze, które staną się istotnym elementem identyfikacji wizualnej Twojej firmy oraz jej wizytówką. Skontaktuj się z nami, aby zyskać profesjonalną pomoc w aranżacji placówki na terenie Sosnowca, co pozwoli Ci już od pierwszego dnia działalności pozyskiwać nowych Klientów oraz osiągać coraz wyższe zyski.

Oferujemy praktyczne i wytrzymałe lady sklepowe

Nasze lady do sklepu są projektowane po to, aby obsługa Klientów była łatwa oraz przyjemna. Takie elementy wyposażenia placówek handlowych czy gastronomicznych pełnią nie tylko funkcje użytkowe, ale również dekoracyjne – umieszczone w optymalnym miejscu, stworzone z dbałością o najmniejsze detale, a także wykonane w odpowiedniej kolorystyce skutecznie przyciągają uwagę odwiedzających placówkę i są w stanie wywołać w nich pozytywne odczucia.

Wykonywane przez nas lady chłodnicze są wytrzymałe, dlatego posłużą Ci przez wiele lat, dzięki czemu nie będziesz musiał inwestować w nowe elementy. Pozwalają one atrakcyjnie wyeksponować asortyment, co zachęca Klientów do dokonywania zakupów i sprawia, że będą oni chętnie wracać do Twojej placówki. Lady chłodnicze do sklepu Profrost znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie odpowiednia prezentacja produktów ma kluczowe znaczenie. Chodzi zarówno o sklepy wielkopowierzchniowe czy osiedlowe, jak i cukiernie albo piekarnie.

Profrost to marka, która projektuje i wykonuje meble sklepowe na wymiar

Jeśli chodzi o meble sklepowe, pomożemy Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania, które będzie dopasowane do specyfiki prowadzonej przez Ciebie działalności, a także wykonamy montaż poszczególnych elementów i ulokujemy je w odpowiednich miejscach. Meble do sklepu spożywczego czy cukierni wykonujemy na indywidualne zamówienie, dbając o to, aby były one funkcjonalne i atrakcyjne pod kątem wizualnym, a także ułatwiały sięganie po produkty dostępne w danej placówce.

W naszym portfolio znajdują się meble do sklepu odzieżowego, obuwniczego czy mięsnego, a także do drogerii lub piekarni. Wybierając Profrost, zyskasz nowoczesny wygląd Twojej placówki handlowej albo gastronomicznej. Zachęcamy do kontaktu z nami wszystkie osoby działające na terenie Sosnowca i okolic, którym zależy na nowoczesnej ekspozycji sklepu.