Radom

Profrost tworzy grupa specjalistów, którzy od początku do końca pomogą zaplanować przestrzeń i dopasować wyposażenie sklepu z różnym asortymentem. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, jakie meble do sklepu spożywczego, a jakie do odzieżowego sprawdzą się najlepiej. Z naszej oferty korzysta wielu przedsiębiorców z Radomia, którzy chcą, by regały i lady sklepowe pomogły na jak najlepsze wyeksponowanie produktów.

Lady do sklepu, regały chłodnicze i wiele innych w ofercie Profrost

Wyposażenie dla sklepów może rzutować na to, czy sprzedaż wzrośnie, czy zakupy będą wygodne dla klientów, a towary będą dobrze się prezentować na półkach. Wpływ na to ma zarówno kolorystyka, w jakiej utrzymane są lady chłodnicze lub inne meble sklepowe, jak i to, czy znajduje się przy nich dobrze dobrane oświetlenie. Ze względu na duże doświadczenie w branży, pomożemy dopasować takie rozwiązania, które będą sprzyjać budowie pozytywnego wizerunku firmy i przyczynią się do większej sprzedaży. Dopasujemy wyposażenie dla sklepu spożywczego, mięsnego, odzieżowego, budowlanego i obuwniczego.

Decydując się na współpracę z nami, zyskuje się gwarancję profesjonalizmu. Nie tylko podpowiemy, jak wybrać wyposażenie dla delikatesów, piekarni, cukierni, drogerii i sklepu z bielizną, ale zaprojektujemy meble sklepowe na wymiar i lady chłodnicze do sklepu. Dzięki temu można doskonale wykorzystać potencjał, jaki daje przestrzeń. Wspieramy nie tylko działalność właścicieli sklepów, ale również tych przedsiębiorców, którzy mają większy magazyn. Oferujemy dobrej klasy wyposażenie magazynów, w tym wyposażenie magazynów gastronomicznych.