Łódź

Wyposażenie dla sklepów – Łodź

W Profrost doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie dla sklepu spożywczego, odzieżowego, budowlanego lub dowolnej, innej placówki handlowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą w Łodzi, proponujemy kompleksową obsługę, obejmującą projekty, dostawę oraz montaż wyposażenia sklepowego. W ramach współpracy dostarczamy m.in.:

  • funkcjonalne lady sklepowe,
  • pojemne regały chłodnicze,
  • wyposażenie magazynów gastronomicznych,

a także wiele innych rozwiązań z dziedziny profesjonalnego wyposażenia cukierni, piekarni, delikatesów, sklepów mięsnych oraz wielu innych placówek handlowych.

Wyposażenie dla sklepu – dlaczego Profrost?

Naszą specjalnością są rozwiązania dopasowane do potrzeb branży. Projektujemy meble sklepowe na wymiar, tworząc nowoczesne efektowne i skuteczne sprzedażowo ekspozycje. Dostarczane przez nas wyposażenie dla drogerii, sklepu obuwniczego czy salonu z bielizną to gwarancja efektywnej organizacji towaru oraz jego atrakcyjnej ekspozycji, zarówno na sali sprzedażowej, jak i w magazynie.

Specjalna oferta naszych produktów obejmuje rozwiązania dla branży spożywczej. Mamy wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu sklepów mięsnych w funkcjonalne, niezawodne lady chłodnicze oraz regały, a także niezbędny sprzęt do obróbki i magazynowania mięsa. Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo gwarancję wsparcia ekspertów na każdym etapie współpracy z doświadczonym i doskonale znającym branżę partnerem.