Piece gastronomiczne

Najlepsze piece dla sklepów i gastronomii

Wchodzisz do piekarni i od progu czujesz ten doskonale wszystkim znany zapach. To zapach świeżości, gwarancja niezwykłego smaku, który sprawia, że zwykłe śniadanie staje się uczą dla zmysłów. W wyobraźni słyszysz kruchość chleba, a na języku już wyobrażasz sobie smak świeżo pieczonej bułki.

Marketing zapachu to doskonale znany zabieg wśród handlowców. Te zapachy, które dobrze się nam kojarzą i przypominają o miłych chwilach są w stanie przyciągnąć do sklepu wielu klientów – nawet jeśli nie planowali wizyty w sklepie. Dlatego też w piekarniach i cukierniach odbywa się częściowy wypiek na miejscu. Piec do sklepu to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą oferować klientom jak najświeższe produkty.

Nabędziesz u nas profesjonalny piec Unox, dzięki któremu zapach Twoich produktów rozniesie się po całej okolicy. Dostępne są u nas dwa modele:

  • piec do bułek unox
  • piece do mięsa unox

To urządzenia najwyższej jakości, które nie tylko pozwalają na przygotowanie produktu, ale też pozwalają na zachowanie ich temperatury. Nowoczesna technologia pozwala na utrzymanie doskonałej jakości mięsa lub pieczywa bez wysuszania produktu. Dzięki temu, np. kurczak będzie soczysty i dobrze wypieczony.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.