Wrocław

Wyposażenie sklepu wpływa na wygodę robienia zakupów, możliwość lepszego wyeksponowania poszczególnych towarów i organizacji przestrzeni. Bez względu na to, jak duża jest powierzchnia do aranżacji, trzeba wszystko dobrze zaplanować. Jeżeli w grę wchodzi wyposażenie dla sklepów we Wrocławiu, to z pomocą przychodzi nasza firma. Zapraszamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców potrzebujących meble, lady chłodnicze do sklepów i inne wyposażenie powierzchni handlowej.

Wyposażenie dla sklepów dopasowane do potrzeb

Zaprojektujemy meble sklepowe dostosowane do ilości i rodzaju produktów, które się na nich znajdą. Ze względu na rozległe doświadczenie, jesteśmy w stanie pomóc dopasować wyposażenie dla sklepu spożywczego, odzieżowego, budowlanego, obuwniczego i wielu innych. Są to zupełnie inne branże, a tym samym regały sklepowe będą służyły do przechowywania innych produktów. Dlatego też meble do sklepu spożywczego będą wyglądały inaczej niż meble do sklepu odzieżowego.

W swojej pracy staramy się, by wyposażenie dla sklepu mięsnego, delikatesów, drogerii i sklepu z bielizną było maksymalnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorców. Dlatego też oferujemy meble sklepowe na wymiar dostosowane pod względem wielkości i koloru do powierzchni przestrzeni handlowej, kolorów marki i rodzaju towarów. Nasze regały chłodnicze i lady chłodnicze będą zachęcać do zakupu produktów spożywczych, a tym samym wyposażenie dla cukierni lub dla piekarni będzie zachęcać do zakupu. Jednocześnie wszystkie nasze lady sklepowe wpłyną na wygodę podczas obsługi klientów.

Wyposażenie magazynów

Pomagamy nie tylko w organizacji wyposażenia i doboru lady do sklepu, ale też zapewnimy ergonomiczne wyposażenie magazynów gastronomicznych. Stawiamy tu na wytrzymałość, wysokość jakość i funkcjonalność.