Gdynia

Każdy sklep powinien być zaaranżowany w taki sposób, by zakupy w nim były komfortowe. Idealne wyposażenie sklepu będzie się różnić w zależności od tego, co znajdzie się na półkach i regałach. Inne będzie wyposażenie dla sklepu spożywczego, obuwniczego i budowlanego. Decydując się na współpracę z nami, można nie tylko zadbać o stworzenie ergonomicznej przestrzeni. Zaprojektujemy meble sklepowe i całe wnętrze dowolnego sklepu w Gdyni tak, by wszystko współgrało z kolorami i wizją marki. Dlaczego jeszcze warto postawić na lady sklepowe i meble do sklepu spożywczego proponowane przez nas?

Wyposażenie dla sklepów – zakres usług

 Posiadamy duże doświadczenie, dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować wyposażenie dla sklepu odzieżowego, mięsnego, cukierni, drogerii i wielu innych. U nas zamówisz lady do sklepu i wyposażenie magazynów. Poza wykonaniem projektu zajmiemy się dostarczeniem i montażem wyposażenia. Aby nasi Klienci mieli dostęp do kompleksowych usług, nasze regały sklepowe i lady chłodnicze obejmuje także usługa serwisowa.

Meble sklepowe na wymiar o nieprzeciętnym designie

Tworząc projekty, zawsze patrzymy przez pryzmat potrzeb zamawiającego i tego, jakie możliwości aranżacyjne daje przestrzeń sklepowa. To dzięki temu wyposażenie dla sklepów, piekarni, sklepu z bielizną bądź wyposażenie magazynów gastronomicznych docenią zarówno odwiedzający firmę klienci, jak i pracownicy, którzy łatwiej zadbają o porządek. Ponadto regały chłodnicze, lady chłodnicze do sklepu i meble do sklepu odzieżowego pozwalają dobrze wyeksponować produkty, jakie się na nich znajdują.