RAPA

Bezawaryjność, estetyka, funkcjonalność oraz energooszczędność – tak w kilku słowach można podsumować polską markę sprzętu chłodniczego RAPA, która już od 1996 roku oferuje sprzęt najwyższej jakości. Są to meble chłodnicze idealne do sklepów spożywczych, cukierni, zakładów garmażeryjnych, czy restauracji. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykła precyzja wykonania. Witryny chłodnicze pozwalają na dokładne ustawienie temperatury zgodnie z potrzebami konkretnych produktów. W ten sposób można zapewnić bezpieczeństwo klientom.

Estetyka połączona z niezawodnością 

Wyposażenie sklepów musi spełniać określone warunki, dlatego dobór regałów chłodniczych to ważny aspekt podczas projektowania aranżacji. W naszych projektach można zastosować meble RAPA. Są to produkty wyróżniające się nowoczesnością. Zastosowanie najnowszych rozwiązań pozwala na maksymalną ochronę składników spożywczych. Łatwość w obsłudze lad chłodniczych na pewno docenią pracownicy. Nie da się również ukryć, że są to regały sklepowe wykonane z dużą dbałością o szczegóły. Dzięki temu sklep prezentuje się bardzo estetycznie, co w znaczący sposób wpływa na zadowolenie klientów oraz chęć robienia zakupów. 

Dla wszystkich właścicieli sklepów ważna jest także bezawaryjność, która zapewnia ciągłość w pracy zakładu. Meble do sklepu RAPA to gwarancja niezawodności oraz energooszczędności. Za sprawą odpowiedniego wyposażenia można w znaczący sposób obniżyć rachunki za prąd. Jeżeli planujesz modernizację lub budowę sklepu, te meble są zdecydowanie dla Ciebie.