Juka

JUKA to polski producent lad sprzedażowych działający na rynku od 1991 roku. Wyposażenie marki przez te lata zostało docenione nie tylko w Polsce, lecz także za granicą. A to wszystko za sprawą niezawodnych urządzeń, nowoczesnej technologii i energooszczędnych mechanizmów. Nie da się ukryć, że to właśnie te cechy spotykają się z uznaniem właścicieli cukierni, delikatesów garmażeryjnych i sklepów spożywczych. JUKA specjalizuje się w produkcji regałów chłodniczych, mroźniczych, a także kriogenicznych (wykorzystujących skrajnie niskie temperatury). 

Są to urządzenia wydajne, zaprojektowane tak, aby każda placówka mogla przechowywać jedzenie w optymalnych warunkach, zapewniającym klientom maksymalny stopień bezpieczeństwa. 

Technologie, które są potrzebne w każdym sklepie

Nie da się ukryć, że marka JUKA dąży do szybkiego rozwoju marki. Dzięki temu każdy sklep może wybrać lady chłodnicze, regały, czy witryny dopasowane do własnych potrzeb. Duża różnorodność produktów sprawia, że z łatwością można wyposażyć każdą placówkę, niezależnie od rodzaju oferowanych produktów. Dzięki temu możemy zaprojektować przestrzeń, która jest wygodna zarówno dla pracowników, jak i klientów. 

Nowoczesne technologie sprawiają, że witryny chłodnicze są proste w obsłudze i nie zużywają dużej ilości energii. Co więcej, są niezwykle estetycznie wykonane, dzięki czemu idealnie prezentują towar, zachęcając do zakupów.