Igloo

IGLOO to kolejna polska marka oferująca wyposażenie sklepów spożywczych, cukierni, czy delikatesów mięsnych. Ich sprzęt cieszy się dużą popularnością, o czym może świadczyć ponad 30-letnia obecność na rynku. Główną cechą marki jest inwestycja w ciągły rozwój, co owocuje produkcją witryn dostosowanych do aktualnych potrzeb sklepów. Wszystkie produkty IGLOO wyróżniają się niezawodnością i nowoczesnością. Są to meble najwyższej jakości, pozwalające na bezpieczne przechowywanie żywności w odpowiednich warunkach.

IGLOO – sprawdzony partner sklepów w całej Polsce

Decydując się na wyposażenie marki IGLOO, masz pewność, że wybierasz to, co najlepsze. Firma kładzie nacisk na stosowanie technologii przyjaznych dla środowiska, jednocześnie zapewniających niskie koszty eksploatacji. Witryny sklepowe mogą być wykorzystywane w piekarniach, delikatesach, czy placówkach ogólnospożywczych. Lady chłodnicze świetnie sprawdzają się jako witryny na ciasto lub lody w cukierniach i restauracjach.

Co więcej, są to meble, które w najlepszy sposób prezentują towar potencjalnemu klientowi. Ekspozycja odgrywa w tym wypadku bardzo dużą rolę, ponieważ może zachęcić do zakupu. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii sprawia, że można w łatwy sposób obniżyć rachunki za energię elektryczną. Firma IGLOO zapewnia dostęp do prostych w obsłudze rozwiązań. Pracownicy mogą w łatwy sposób ustawiać parametry tak, aby zapewnić optymalne warunki przechowywania żywności.