Cebea

CEBEA Bochnia to producent wysokiej klasy sprzętu chłodniczego docenianego nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Niezwykle wydajne lady cukiernicze, witryny do lodów, czy specjalistyczne regały na mięso są wykorzystywane w sklepach zarówno w krajach europejskich (np. w Niemczech, Ukrainie, Wielkiej Brytanii), jak i na innych kontynentach (w Kanadzie lub krajach arabskich). Główną zaletą producenta jest wykorzystywanie nowoczesnych, energooszczędnych technologii, a także niezawodność i dopasowanie do potrzeb klienta.

Dlaczego warto wybrać regały chłodnicze CEBEA Bochnia?

Lady chłodnicze i witryny sklepy od CEBEA Bochnia to gwarancja niezawodności, co potwierdzają certyfikaty ISO, a także UDT (Urzędu Dozoru Technicznego). Produkowane meble sklepowe idealnie sprawdzają się do przechowywania lodów, mięs, mrożonek, ciast, napojów oraz nabiału. Wyposażenie jest bezpieczne i bardzo wydajne. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań sprawia, że lady, półki, czy szafy chłodnicze nie pobierają dużo energii, wpływając tym samym na obniżenie rachunków za prąd. 

Co więcej, lady są wyposażone w bardzo prostą w obsłudze automatykę. Obudowy ze stali nierdzewnej INOX świetnie wyglądają nawet po wielu latach użytkowania. Na szczególną uwagę zasługują mechanizmy automatycznego odmrażania, które usuwają nadmiar szronu lub lodu. W kontrolowaniu temperatury przechowywania produktów spożywczych pomaga cyfrowy wyświetlacz.